Wyświetlanie 1–12 z 42 wyników

Show sidebar
Close

ADEL

1316 1344 
Informacje : Szer./wys./gł.: 322/204/52 cm kolor na 1 zdjęciu: trufel Powyższy model dostępny jest w następującej kolorystyce: – czekolada – lefkas – sonoma – trufel – trufel/maghreb   Meble w paczkach do samodzielnego montażu. Produkt nowy, oryginalnie zapakowany! Mebel wykonany z laminowanej płyty wiórowej. Fronty: płyta + boczna listwa płyta. Oświetlenie LED do jednej witryny wliczone w cenę meblościanki. Przestrzeń TV: 121,6 cm Model dostępny jest w następującej kolorystyce:
Close

Alex

1188 1260 
Informacje : Szer./wys./gł.: 285/198/53 cm kolor na zdjęciu: Sanremo Rust Powyższy model dostępny jest w następującej kolorystyce: – czekolada – lefkas – sanremo rust – sonoma Meble w paczkach do samodzielnego montażu. Produkt nowy, oryginalnie zapakowany! Mebel wykonany z laminowanej płyty wiórowej. Fronty: płyta + listwa BETA Przestrzeń na TV: 96,7 cm Model dostępny jest w następującej kolorystyce:
Close

Atos

1160 1188 
Informacje : Szer./wys./gł.: 260/210/53 cm kolor na zdjęciu: czekolada Powyższy model dostępny jest w następującej kolorystyce: – czekolada – sonoma –trufel – trufel/maghreb Meble w paczkach do samodzielnego montażu. Produkt nowy, oryginalnie zapakowany! Mebel wykonany z laminowanej płyty wiórowej. Fronty: płyta + listwa BETA. Przestrzeń na TV: 126,7  cm Model dostępny jest w następującej kolorystyce:
Close

Baron

1684 
Informacje : Szer./wys./gł.: 400/205/53 cm kolor na zdjęciu: wenge

Powyższy model dostępny jest w następującej kolorystyce: – czekolada – olcha – orzech – trufel

Meble w paczkach do samodzielnego montażu. Produkt nowy, oryginalnie zapakowany! Mebel wykonany z laminowanej płyty wiórowej. Fronty: płyta + listwa BETA. Przestrzeń TV: 76,5 cm   Model dostępny jest w następującej kolorystyce:
Close

Cezar

1599 
Informacje : Szer./wys./gł.: 380/219/53 cm kolor na zdjęciu: corsico. Powyższy model dostępny jest w następującej kolorystyce: – olcha – orzech – sonoma – trufel Meble w paczkach do samodzielnego montażu. Produkt nowy, oryginalnie zapakowany! Mebel wykonany z laminowanej płyty wiórowej. Fronty: płyta + listwa milano. Przestrzeń na TV: 86 cm Model dostępny jest w następującej kolorystyce:
Close

Deli

934 962 
Informacje : Szer./wys./gł.: 260/198/52 cm kolor na zdjęciu: czekolada Powyższy model dostępny jest w następującej kolorystyce: - czekolada - sonoma - trufel - trufel/skalny Meble w paczkach do samodzielnego montażu. Produkt nowy, oryginalnie zapakowany! Mebel wykonany z laminowanej płyty wiórowej. Fronty: płyta  gładka. Przestrzeń na TV: 106,5 cm Model dostępny jest w następującej kolorystyce:
Close

Figaro

1132 1175 
Informacje : Szer./wys./gł.: 300/205/53 cm kolor na zdjęciu: czekolada/sonoma Powyższy model dostępny jest w następującej kolorystyce: – czekolada/sonoma – trufel/skalny Meble w paczkach do samodzielnego montażu. Produkt nowy, oryginalnie zapakowany! Mebel wykonany z laminowanej płyty wiórowej. Fronty: płyta gładka. Model dostępny jest w następującej kolorystyce:
Close

Flores B

1373 1429 
Informacje : Szer./wys./gł.: 340/210/53 cm kolor na zdjęciu: skalny/shanga wenge Powyższy model dostępny jest w następującej kolorystyce: – bobs pine/ syrach – sonoma/czekolada – sosna biała/sangha wenge – trufel/maghreb Meble w paczkach do samodzielnego montażu. Produkt nowy, oryginalnie zapakowany! Mebel wykonany z laminowanej płyty wiórowej. Fronty: płyta + front gładki. Oświetlenie LED do jednej witryny wliczone w cenę meblościanki. Przestrzeń TV: 123 cm Model dostępny jest w następującej kolorystyce:
Close

Hindi

1301 1358 
Informacje : Szer./wys./gł.: 300/201/52 cm kolor na 1 zdjęciu: country oak Powyższy model dostępny jest w następującej kolorystyce: – bobs pine – country oak – czekolada – sonoma – syrach Meble w paczkach do samodzielnego montażu. Produkt nowy, oryginalnie zapakowany! Mebel wykonany z laminowanej płyty wiórowej. Fronty: płyta + boczna listwa płyta. Przestrzeń na TV: 107 cm Model dostępny jest w następującej kolorystyce:
Close

Igor mat

1175 
Informacje : Szer./wys./gł.: Kolor na zdjęciu: sonoma/czekolada Powyższy model dostępny jest w następującej kolorystyce: – bobs pine/syrach – sonoma – sonoma/czekolada Meble w paczkach do samodzielnego montażu. Produkt nowy, oryginalnie zapakowany! Mebel wykonany z laminowanej płyty wiórowej. Fronty: płyta + front gładki. Przestrzeń na TV: Model dostępny jest w następującej kolorystyce:
Close

Jazon

1471 1514 
Informacje : Zestaw JAZON – 3,9 m Szer./wys./gł.: 390/210/53 cm kolor na zdjęciu: skalny/country oak

Powyższy model dostępny jest w następującej kolorystyce:

- bobs pine/syrach - sonoma/czekolada - sosna biała/sangha wenge - trufel/maghreb Meble w paczkach do samodzielnego montażu. Produkt nowy, oryginalnie zapakowany! Mebel wykonany z laminowanej płyty wiórowej. Fronty: płyta + front gładki. Oświetlenie LED do jednej witryny wliczone w cenę meblościanki.   Model dostępny jest w następującej kolorystyce:
Close

Jowisz

1386 
Informacje : Szer./wys./gł.: 330/200/45 cm kolor na zdjęciu: Sanremo sand Powyższy model dostępny jest w następującej kolorystyce: –czekolada – sanremo sand – trufel Meble w paczkach do samodzielnego montażu. Produkt nowy, oryginalnie zapakowany! Mebel wykonany z laminowanej płyty wiórowej. Fronty: płyta + listwa BETA. Przestrzeń na TV: 86,7 cm   Model dostępny jest w następującej kolorystyce: