Wyświetlanie 1–12 z 24 wyników

Show sidebar
 • Wyczyść
Close

ADEL

1316 1344 
Informacje : Szer./wys./gł.: 322/204/52 cm kolor na 1 zdjęciu: trufel Powyższy model dostępny jest w następującej kolorystyce: – artisan – czekolada – lefkas ciemny – sonoma – trufel   Meble w paczkach do samodzielnego montażu. Produkt nowy, oryginalnie zapakowany! Mebel wykonany z laminowanej płyty wiórowej. Fronty: płyta + boczna listwa płyta. Oświetlenie LED do jednej witryny wliczone w cenę meblościanki. Przestrzeń TV: 121,6 cm Model dostępny jest w następującej kolorystyce:
 • Wyczyść
Close

Deli

934 962 
Informacje : Szer./wys./gł.: 260/198/52 cm kolor na zdjęciu: czekolada Powyższy model dostępny jest w następującej kolorystyce: - czekolada - sonoma - trufel - trufel/dąb craft Meble w paczkach do samodzielnego montażu. Produkt nowy, oryginalnie zapakowany! Mebel wykonany z laminowanej płyty wiórowej. Fronty: płyta  gładka. Przestrzeń na TV: 106,5 cm Model dostępny jest w następującej kolorystyce:
 • Wyczyść
Close

Figaro

1132 1175 
Informacje : Szer./wys./gł.: 300/205/53 cm kolor na zdjęciu: czekolada/sonoma Powyższy model dostępny jest w następującej kolorystyce: – czekolada/sonoma – trufel/skalny Meble w paczkach do samodzielnego montażu. Produkt nowy, oryginalnie zapakowany! Mebel wykonany z laminowanej płyty wiórowej. Fronty: płyta gładka. Model dostępny jest w następującej kolorystyce:
 • Wyczyść
Close

Flores B

1373 1429 
Informacje : Szer./wys./gł.: 340/210/53 cm kolor na zdjęciu: dąb craft/sangha wenge Powyższy model dostępny jest w następującej kolorystyce: –dąb craft/sangha wenge – sonoma/czekolada – lefkas ciemny/sosna krem – trufel/dąb craft Meble w paczkach do samodzielnego montażu. Produkt nowy, oryginalnie zapakowany! Mebel wykonany z laminowanej płyty wiórowej. Fronty: płyta + front gładki. Oświetlenie LED do jednej witryny wliczone w cenę meblościanki. Przestrzeń TV: 123 cm Model dostępny jest w następującej kolorystyce:
 • Wyczyść
Close

Hindi

1301 1358 
Informacje : Szer./wys./gł.: 300/201/52 cm kolor na 1 zdjęciu: country oak kolor na 2 zdjęciu: dąb craft Powyższy model dostępny jest w następującej kolorystyce: – country oak – czekolada – dąb craft – sonoma Meble w paczkach do samodzielnego montażu. Produkt nowy, oryginalnie zapakowany! Mebel wykonany z laminowanej płyty wiórowej. Fronty: płyta + boczna listwa płyta. Przestrzeń na TV: 107 cm Model dostępny jest w następującej kolorystyce:
 • Wyczyść
Close

Igor mat

1175 
Informacje : Szer./wys./gł.: Kolor na zdjęciu: sonoma/czekolada Powyższy model dostępny jest w następującej kolorystyce: – sonoma – sonoma/czekolada Meble w paczkach do samodzielnego montażu. Produkt nowy, oryginalnie zapakowany! Mebel wykonany z laminowanej płyty wiórowej. Fronty: płyta + front gładki. Przestrzeń na TV: Model dostępny jest w następującej kolorystyce:
 • Wyczyść
Close

Jazon

1471 1514 
Informacje : Zestaw JAZON – 3,9 m Szer./wys./gł.: 390/210/53 cm kolor na zdjęciu: dąb craft/country oak

Powyższy model dostępny jest w następującej kolorystyce:

- dąb craft/country oak - dąb craft/sangha wenge - lefkas ciemny/sosna krem - sonoma/czekolada - trufel/dąb craft Meble w paczkach do samodzielnego montażu. Produkt nowy, oryginalnie zapakowany! Mebel wykonany z laminowanej płyty wiórowej. Fronty: płyta + front gładki. Oświetlenie LED do jednej witryny wliczone w cenę meblościanki.   Model dostępny jest w następującej kolorystyce:
 • Wyczyść
Close

Keks

863 920 
Informacje : Szer./wys./gł.: 220//48 cm kolor na zdjęciu: sonoma Powyższy model dostępny jest w następującej kolorystyce: – czekolada – sonoma – lefkas ciemny – trufel Meble w paczkach do samodzielnego montażu. Produkt nowy, oryginalnie zapakowany! Mebel wykonany z laminowanej płyty wiórowej. Fronty: płyta + front gładki Przestrzeń na TV: Szer./wys./gł.: 220/ /48 cm Model dostępny jest w następującej kolorystyce:
 • Wyczyść
Close

MIX

1118 1188 
Informacje : Szer./wys./gł.: 322/204/52 cm Kolor na 1 zdjęciu: trufel/skalny Kolor na 2 zdjęciu: trufel Powyższy model dostępny jest w następującej kolorystyce: – lefkas ciemny – sonoma – trufel – trufel/sosna biała Meble w paczkach do samodzielnego montażu. Produkt nowy, oryginalnie zapakowany! Mebel wykonany z laminowanej płyty wiórowej. Fronty: płyta + boczna listwa płyta. Przestrzeń na TV: 121,6 cm Oświetlenie LED do jednej witryny wliczone w cenę meblościanki.   Model dostępny jest w następującej kolorystyce:
 • Wyczyść
Close

Nemo

1330 1373 
Informacje : Szer./wys./gł.: 340/208/53 cm kolor na 1 zdjęciu : country oak Powyższy model dostępny jest w następującej kolorystyce: – country grey – country oak – czekolada – lefkas ciemny – sonoma – trufel Meble w paczkach do samodzielnego montażu. Produkt nowy, oryginalnie zapakowany! Mebel wykonany z laminowanej płyty wiórowej. Fronty: płyta + listwa boczna. Przestrzeń na TV: 130 cm   Model dostępny jest w następującej kolorystyce:
 • Wyczyść
Close

Nikol II Połysk-2,40

990 
Informacje : Szer./wys./gł.:240/0/42 cm kolor:bobs pine/macchiato Powyższy model dostępny jest w następującej kolorystyce: – bobs pine/czarny połysk – bobs pine/biały połysk – bobs pine/latte połysk – bobs pine/macchiato połysk Meble w paczkach do samodzielnego montażu. Produkt nowy, oryginalnie zapakowany! Mebel wykonany z laminowanej płyty wiórowej. Szer./wys./gł.: 240/0/42 cm Model dostępny jest w następującej kolorystyce:
Wypełniacz
 • Wyczyść
Close

Nikol II-mat-2,40

863 
NIKOL II Informacje : Szer./wys./gł.: 240/0/42 cm kolor: bobs spine/country grey Powyższy model dostępny jest w następującej kolorystyce: - bobs spine/syrach - bobs pine/cauntry grey Meble w paczkach do samodzielnego montażu. Produkt nowy, oryginalnie zapakowany! Meble dostępne w następującej kolorystyce: